Senior Java Developer

Timișoara, Romania
Blue Media S.A.
Sursa : Just Join IT
Această ofertă de locuri de muncă nu este disponibilă în țara dvs.

Java (advanced)

Zadania programisty :

  • tworzenie firmowych rozwiązań - jesteśmy firma produktową,
  • projektowanie, implementacja i testowanie systemów transakcyjnych wysokiej przepustowości i dostępności - każdy ma wpływ na produkt,
  • udział we wszystkich fazach cyklu wytwarzania oprogramowania - jesteś na bieżąco z cyklem życia produktu,
  • współpraca z front-end developerami, product ownerem, devops, ICT - bo stawiamy na komunikację i współpracę,
  • przygotowywanie i realizacja wdrożeń.

Kim jesteśmy :

rozwijamy produkty płatności, obejmujące integracje z bankami i partnerami z sektora finansowego. Przykładowe integracje to ApplePay, GooglePay, BLIK, polskie banki oraz instytucje kartowe FirstData, eCard.

Integracje z firmami obsługującymi płatności za granicą,

  • tworzymy produkty weryfikacji tożsamości użytkowników Internetu, w tym : budowanie modeli i narzędzi scoringowych do wyznaczania zdolności kredytowych, foto i wideo-weryfikacja, systemy indeksowania i analizy pełno tekstowej, narzędzia Machine Learning,
  • działamy w obszarze komunikacji : SMS / E-MAIL / MMS / RCS, w tym rozwój bota automatyzującego konwersacje z użytkownikami,
  • pełną game naszych usług możesz podejrzeć na stronie : Blue Media S.A.

Kogo szukamy :

  • doświadczenie w programowaniu w języku Java ,
  • bardzo dobra znajomość technologii Spring lub JEE ,
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych ,
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych ,
  • angielski na poziomie czytania dokumentacji technicznej.

Dodatkowym atutem będzie :

  • znajomość metodyk zwinnych,
  • doświadczenie w kontaktach z biznesem
  • doświadczenie w pracy z bazami relacyjnymi przechowującymi duże liczby danych, optymalizacja zapytań, techniki tuningu baz,
  • biegłość w posługiwaniu się programowaniem funkcyjnym,
  • doświadczenie w projektowaniu / architekturze systemów rozproszonych,
  • doświadczenie w utrzymywaniu systemów produkcyjnych,
  • doświadczenie w pracy z kontenerami i usługami chmurowymi.

Jak pracujemy :

  • w małych zespołach,
  • Intellij IDEA,
  • JIRA + Agile + Confluence,
  • Crucible,
  • GitLab CI / CD, Bamboo,
  • Java EE / SpringBoot,
  • Wildfly,
  • JAX-RS, JAX-WS,
  • ActiveMQ, IBM MQ, Kafka,
  • AWS,
  • PostgreSQL, czasami Oracle, MS SQL.

Co oferujemy :

  • indywidualne dopasowanie obszaru do Twoich preferencji - już na etapie rekrutacji ustalamy co chcesz robić i gdzie czujesz się najlepiej,
  • szeroką ofertę produktową - możesz się rozwijać w wielu obszarach,
  • elastyczne godziny pracy,
  • Pracę zdalną lub w jednym z 4 biur - ty wybierasz,
  • dowolną formę zatrudnienia - Ty wybierasz czy wolisz umowę o pracę czy B2B,
  • wolny wstęp do centrum sportowego w Sopocie (basen, sauny, siłownia),
  • Szereg ciekawych benefitów w ramach UoP : dopłatę do ubezpieczenia medycznego, pakietu Multisport, dofinansowanie żłobków, przedszkoli, startu w zawodach sportowych, finansowanie szkoleń i kursów, cykliczne spotkania ze specjalistami różnych dziedzin (trenerzy, fizjoterapeuci, dietetycy),
  • biuro z widokiem na morze.

CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI - APLIKUJ!

Co dalej :

  • Zapoznamy się z Twoją aplikacją
  • Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Locuri de muncă asemănătoare