Architekt Rozwiązań Biznesowych

Cluj-Napoca, Romania
Rossmann
Sursa : Just Join IT
Această ofertă de locuri de muncă nu este disponibilă în țara dvs.

English (advanced)

Firma Rossmann to ponad 1500 drogerii, 3 Centra Logistycznie, Centrala i ponad 19 000 pracowników - wyjątkowych, pozytywnie nastawionych na realizację i skuteczne działanie.

Za motto działań z obszaru HR przyjęliśmy hasło Po pierwsze ludzie . To właśnie nietuzinkowi i ambitni pracownicy Rossmanna stanowią o sile i potencjale naszej firmy.

To dzięki nim Rossmann stał się synonimem drogerii w Polsce i ulubioną marką Polaków w branży kosmetycznej.

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna praca architekta polegająca na projektowaniu oraz konsultowaniu rozwiązań łączących różne domeny firmy (Dział Sprzedaży, Logistyki, HR, Finansów i inne) od rozpoznania przez współpracę przy tworzeniu wymagań biznesowych po dokument High Level Design, Interface Agreement wraz z ogólną architekturą sieciową zarówno on-premise, jak i w chmurze oraz hybrydzie,
  • wsparcie dla projektowania rozwiązań wewnątrz domenowych,
  • koordynowanie wraz z PMO projektów w firmie w zakresie definiowania zależności między projektami,
  • przygotowywanie i wdrażanie strategii,
  • prowadzenie pryncypiów architektonicznych, wzorców, dobrych praktyk oraz prowadzenie edukacji w firmie,
  • konsultacje przy wyborze technologii, rozwiązań i narzędzi,
  • współpraca z IT oraz wewnętrznymi klientami biznesowymi,
  • współpraca z Sekcją Bezpieczeństwa przy tworzeniu, weryfikacji i utrzymaniu zabezpieczeń,
  • śledzenie nowości technologicznych oraz wzorców,
  • pro-aktywne wprowadzanie innowacji w firmie,
  • wprowadzanie wniosków z wdrożeń na poziom całej firmy,
  • zarządzanie repozytorium architektonicznym, optymalizowanie architektury,
  • wkład w zmniejszenie długu technologicznego,
  • wsparcie dla Gildii Analityków Biznesowych,
  • współpraca przy doskonaleniu procesu wytwórczego.

nasze wymagania

  • zdolności analityczne obejmujące rozwiązania techniczne oraz obszar biznesowy,
  • minimum 2 lata doświadczenia w roli architekta rozwiązań obejmujących kilka systemów,
  • znajomość wzorców integracji, zarządzania tożsamością, usług sieciowych,
  • praktyka w modelowaniu w notacji UML, BPMN,
  • praktyczne doświadczenie w tworzeniu modelu danych,
  • znajomość zasad działania standardów integracyjnych REST, SOAP, GraphQL, gRPC, OData,
  • znajomość technologii baz danych w tym MS SQL, MySQL, PostgreSQL oraz rozwiązań NoSQL w zakresie niezbędnym do projektowania rozwiązań,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca tworzenie dokumentacji oraz komunikację z dostawcami rozwiązań,
  • wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętności prezentacji rozwiązań oraz prowadzenia spotkań,
  • umiejętność zarządzania czasem i priorytetami.

mile widziane

  • doświadczenie w pracy z narzędziami Azure DevOps, Confluence,
  • umiejętność tworzenia diagramów ArchiMate,
  • doświadczenie w modelowaniu w Enterprise Architect firmy Sparx,
  • znajomość rozwiązań chmurowych (AWS, Azure).

oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,
  • możliwość pracy zdalnej.

Dodatkowo przy umowie o pracę :

możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodu.

Benefity

  • Czerwona Linia - darmowa pomoc psychologiczna, prawna, finansowa
  • Klub Zwierzaka - pakiet weterynaryjny dla Twojego pupila
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Pakiet socjalny, pakiet sportowy
  • Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci
  • Prywatna opieka medyczna
  • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty

W Rossmannie nieustannie dbamy o to, by wzmacniać umiejętności i poszerzać wiedzę naszych pracowników. Ich rozwój jest dla nas wartością priorytetową.

Wiemy, jak ważny jest rozwój osobisty, dobre, zdrowe, świadome życie, balans między pracą a sferą prywatną, dlatego organizujemy dla naszych zespołów wykłady, warsztaty i dajemy konkretne narzędzia, aby wspólnie z nami, czynili swoje życie jeszcze bardziej satysfakcjonującym.

Locuri de muncă asemănătoare