Senior Ruby On Rails Developer

Cluj-Napoca, Romania
Siepomaga.pl
Sursa : Just Join IT
Această ofertă de locuri de muncă nu este disponibilă în țara dvs.

Siepomaga.pl to największy w Polsce portal zbiórek charytatywnych. Od ponad 14 lat pomagamy w walce o zdrowie i życie, będąc tym samym największym w Polsce portalem crowdfundingowym - zebraliśmy już razem prawie 3 miliardy złotych! W całym projekcie bierze udział już ponad 120 osób, a szybkość rozwoju powoduje, że nieustannie potrzebujemy rąk do pomocy : ) Współpracujemy także z kilkuset organizacjami pozarządowymi i propagujemy wykorzystywanie nowoczesnych technologii w prowadzeniu działalności organizacji pożytku publicznego.

Na początek, to co najważniejsze, czyli :

TECH STACK :

Ruby 3.1, Rails 7.0, Grape 1.6, MySQL 8, Redis, Memcached, Solr, Jenkins, CircleCI, Sentry

  • w siepomaga.pl korzystamy z najnowszych technologii, dzięki którym masz możliwość rozwoju w najbardziej pożądanym na rynku stacku technologicznym
  • wybór technologii konsultujemy z naszymi programistami, aby zapewniały niezawodność, ale także były atrakcyjne pod kątem rozwoju
  • przed wprowadzaniem zmian i dodawaniem nowych funkcjonalności do portalu prowadzimy badania UX, które pokazują nam jakie rozwiązania są najlepsze.

Odpowiedzialny za to jest dział UX złożony z UX Researcherów, UX Designerów, Grafików i Analityka

wysoka jakość kodu, która jest dla nas jednym z priorytetów i zaskakuje wszystkie nowe osoby zaczynające z nami współpracę

Zadania, jakie na Ciebie czekają :

  • uczestniczysz w procesie tworzenia oraz rozwoju aplikacji webowej siepomaga.pl opartej na najnowszym stacku
  • w międzyczasie współpracujesz z programistami, testerami i działem UX. Nasz dział IT liczy już ponad 30 osób , w którym część pracuje w 100% zdalnie.
  • pracujemy w połączeniu metodologii Scrum i Kanban

Dasz sobie spokojnie radę jeśli :

  • posiadasz przynajmniej 4 lata doświadczenia z językiem Ruby oraz frameworkiem Ruby on Rails
  • znasz technologie webowe takie jak JavaScript , HTML5 czy CSS3
  • potrafisz obsługiwać relacyjne bazy danych (MySQL, PostgreSQL) oraz znasz język SQL
  • potrafisz optymalizować zapytania bazodanowe oraz tworzyć testy jednostkowe
  • znasz systemy do logowania błędów ( Rollbar, Sentry) , systemy cache ( Memcached , Redis ) oraz CI / CD ( Jenkins , CircleCI )
  • korzystałeś z systemów macOS lub Linux
  • język angielski znasz na poziomie podstawowym

Pracując u nas masz w pakiecie :

  • świetna atmosfera, w zgranym zespole - to nie tylko pusty slogan, a możliwość pomagania innym sprawia nam sporo satysfakcji!
  • brak nadgodzin - jak mówi nasza Scrum Masterka trzeba iść do domu, żeby jutro też mieć co robić"
  • możliwość pracy z domu lub z biura , chociaż część osób zamieniłoby swoje mieszkanie na nasze biuro
  • jeśli pracujesz w pełni zdalnie, to masz możliwość pracy w biurze przez 4 dni w miesiącu (opłacamy koszty przejazdu i noclegu)
  • świetnie wyposażone, nowoczesne biuro w Andersia Tower z widokiem na piękną panoramę Poznania i jeśli potrzebujesz otrzymasz miejsce parkingowe
  • profesjonalny sprzęt do pracy (MacBook Pro 13 , profesjonalny monitor Dell 27 z matrycą IPS oraz niezbędne akcesoria)
  • Management, z którym się dogadasz - potwierdzone info
  • możliwość pracy i nauki od najlepszych w swoim fachu. U nas rozwiniesz skrzydła i zyskasz bezcenne doświadczenie od programistów, którzy znają projekt od podszewki!
  • czas na odpoczynek, na B2B również masz 26 dni płatnego wolnego
  • opieka medyczna oraz pakiet sportowy - dbamy o zdrowie i samopoczucie naszego zespołu wykorzystując wszelkie możliwe sposoby : )
  • spotkania i wyjazdy integracyjne, na których poczujesz pełen chill
  • elastyczne zatrudnienie, możesz współpracować z nami na B2B lub UoP
  • możliwość dołączenia do naszej drużyny piłkarskiej, a biegacze do naszego teamu ️
  • kawa i herbata jak z najlepszej kawiarni, owoce i inne przekąski w naszej świetnie wyposażonej kuchni, a to wszystko przy dźwiękach klimatycznej muzyki
  • i wiele innych dodatków, które sprawiają, że czujemy się wyjątkowo. W końcu robimy wyjątkowe rzeczy

Jeśli chcesz dowiedzieć o nas więcej, to wejdź na naszą zakładkę kariery i poznaj nas!